1398/08/21

منو غذای شرکتی مامان‌پز

منو غذای شرکتی مامان‌پز

یکی از موارد مهمی که شرکت ها در هنگام انتخاب سرویس غذای شرکتی مد نظر قرار می دهند منوی غذای شرکتی است. یک منوی غذای شرکتی باید دارای تنوع کافی از انواع غذاهای پلویی ، خورشتی، خوراک، کبابی و... باشد تا هر کارمند بتواند با توجه به ذائقه خود ، غذای مورد نظر خود را انتخاب نماید.منوی غذای شرکتی مامان پز شامل 100 نوع غذای خانگی و رستورانی می باشد تا این امکان برای خریداران وجود داشته باشد تا به سادگی بتوانند از بین منوی متنوع، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند.چنانچه قدرت انتخاب بیشتری در منوی غذای شرکتی باشید، امکان سفارش غذا بر اساس سلیقه کارکنان بیشتر است. این موضوع موجب می شود تا کارمندان رضایت بیشتری داشته باشند.

یکی از موارد مهمی که اغلب کارکنان یک شرکت از آن شاکی هستند، منوی غذای شرکتی تکراری است. کارمندان هر شرکت ترجیح می دهند که غذای تهیه شده از تنوع کافی برخوردار باشد تا بتوانند بر اساس ذائقه خود، غذای مورد نظر خود را سفارش دهند. منوی غذایی تکراری باعث می شود تا کارمندان بعد از مدتی از غذای شرکتی دلزده شده و به فکر راه حلی جایگزین برای تهیه غذای ناهار یا شام خود داشته باشند که این کار هزینه های جانبی بیشتری از جمله اتلاف وقت کارمندان برای سفارش غذا در وقت ناهار یا شام و به هم ریختگی شرکت و تمرکز کارمندان در هنگام رفت و آمد های پیک را در بر خواهد داشت.

منوی غذای شرکتی باید بتواند به انرژی و مواد معدنی و ویتامین های لازم را به بدن کارمندان برساند تا کارمندان بتوانند با انرژی و توان کافی به کار بپردازند. منوی غذای شرکتی مامان پز شامل چندین منوی متنوع غذایی پیشنهادی است و هر شرکت می تواند بر اساس سلیقه و نیاز خود منوی غذایی مورد نظر خود را درخواست نماید.

در بخش زیر می توانید منوی غذایی پیشنهادی مامان پز را مشاهده نمایید.

 

منوی غذایی تک غذایی مخصوص شرکت های کمتر از 30 نفر

برای شرکت هایی که کمتر از 30 پرسنل دارند منوی تک غذایی مامان پز پیشنهاد می شود که غذاهای پیشنهادی را می توانید در جدول زیر مشاهده می کنید

 

 

شرکت هایی که بیشتر از 30 کارمند دارند می توانند منوی غذایی با دو تنوع غذا را انتخاب نمایند. در منوی دو غذایی مامان پز کارمندان امکان انتخاب غذایی متنوع تر را دارند و تنوع غذاها نیز افزایش می یابد.

نمونه ای از منوی غذای شرکتی دو غذایی مامان پز را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

 

برای شرکت های بیشتر از 50 نفر نمونه منوی غذایی 3 غذایی مامان پز به شرح زیر است: