1397/10/05

رستوران غذای خانگی

رستوران غذای خانگی

 

رستوران غذای خانگی

 

سبک زندگی امروزه به گونه‌ای تغییر کرده که آدم‌ها به مصرف بیشتر غذاهای آماده و فست فود روی آورده و از ورزش و تندرستی به دور هستند. با وجود تمام مشغله‌ها و درگیری‌هایی که افراد دارند، وقت و انرژی کافی برای آشپزی سالم باقی نمانده است و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند غذای آماده یا نیمه آماده از بیرون تهیه کنند.

رستوران غذای خانگی

اما در این میان هنوز هستند کسانی که به سلامت خود اهمیت دهند و اگر می‌خواهند غذای خود را از بیرون تهیه کنند از بین گزینه‌های سالم یا حتی رستوران غذای خانگی انتخاب خود را انجام دهند. مشکلی که در این باره وجود ندارد، نبودن رستوران غذای خانگی خوب و با کیفیت به تعداد کافی و در تمام مناطق است. اما راه حل چیست؟

در حال حاضر خانم‌های بسیاری در سطح شهر تهران وجود دارند که غذاهای خانگی با بهترین کیفیت را تهیه می‌کنند و به فروش می‌رسانند؛ اما این کار را از طریق کار کردن در رستوران‌ها انجام نمی‌دهند و به همین دلیل است که ممکن است شما تا به حال با آن‌ها مواجه نشده باشید. همان طور که وبسایت‌هایی برای فروش غذای رستوران‌ها وجود دارند، وبسایتی هم برای فروش غذای خانگی وجود دارد که می‌توانید به آن به چشم همان رستوران غذای خانگی نگاه کنید.

 

معرفی وبسایتی که غذاهای رستوران غذای خانگی را بر سفره‌های شما می‌آورد:

مامان‌پز در سال 1394 فعالیت خود را در تهران با فروش غذای خانگی به مشتریان آغاز کرد. اگر وارد وبسایت مامان‌پز شوید، دو چیز توجه شما را به خود جلب خواهد کرد: تعداد بی نهایت غذاهای خانگی، و چیزی به اسم "مامان". در مامان‌پز به آشپزهای خانگی "مامان" می‌گویند، و همان طور که احتمالا حدس زده اید، تمام این آشپزها کدبانو و خانم هستند. خانم‌های تهرانی که به آشپزی علاقه داشته و دست‌پخت خوبی هم دارند، با دریافت کارت بهداشت می‌توانند وارد سیستم مامان‌پز بشوند. البته این به این معنی نیست که هر غذایی ممکن است داخل سایت مامان‌پز موجود باشد؛ بلکه تمام غذاهای موجود بر روی سایت توسط چندین کارشناس آشپزی قبلا بررسی شده و در صورت تایید روی وبسایت مامان‌پز قرار می‌گیرند. با جمع کردن غذاهای دست‌پخت این خانم‌های هنرمند می‌توان گفت یک رستوران غذای خانگی تمام و کمال پیش روی شماست که می‌توانید برای سفارش‌های مهمانی‌ها و مراسماتتان، سفارش غذای شرکتی و غذای پرسنلی، و یا حتی برای مصارف شخصی روی آن حساب کنید.

رستوران غذای خانگی

رستوران‌ها با غذاهای آماده‌شان خیلی زود دل را می‌زنند. به علاوه این که کیفیت مواد استفاده شده در این غذاها مشخص نیست و در بسیاری از موارد برای ارزان‌تر تمام شدن قیمت غذاها از مواد با کیفیت پایین استفاده می‌کنند. بنابراین اگر افرادی که زمان و شرایط آشپزی در منزل را ندارند به دفعات از این غذاها استفاده کنند به طور قطع دچار مشکلات سلامتی بسیاری می‌شوند. این در حالی است که غذاهای موجود در وبسایت مامان‌پز همگی با بالاترین استانداردها و بهترین و تازه‌ترین موارد تهیه می‌شوند. غذایی که شما از این طریق سفارش بدهید در زمان سفارش شما آماده شده و کاملا تازه و مطابق سلیقه شما خواهد بود. مامان‌پز با همکاری بیش از 500 خانم خانه‌دار این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با خیال راحت از بین بیش از 2000 غذا، غذای خانگی خود را انتخاب کرده و سفارش بدهید. همچنین پشتیبانی مامان‌پز در تمامی این مراحل همراه شما خواهد بود.

رستوران غذای خانگی