1397/10/10

جایزه معرفی آشپز به مامان‌پز

جایزه معرفی آشپز به مامان‌پز

هنر کدبانوی ایرانی برای هیچ کس پوشیده نیست، و مامان‌پز هم به عنوان وبسایت فروش آنلاین غذای خانگی با همکاری این کدبانوها غذای با کیفیت و تازه کاملا خانگی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. خانم‌های خانه‌دار نیز به کمک مامان‌پز و با آشپزی در منزل خودشان می‌توانند کسب درآمد کنند.

مامان‌پز وبسایت سفارش آنلاین غذای خانگی است که از اردیبهشت 1394 فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است. غذاهای مامان‌پز توسط خانم‌های خانه‌دار هنرمند تهیه شده و به وسیله پیک از طریق مامان‌پز به دست مشتری می‌رسند. آشپزها به سادگی و در آشپزخانه منزل خودشان غذاها را تهیه کرده و از این طریق می‌توانند برای خود و خانواده‌شان کسب درآمد کنند.

مامان‌پز همچنین جوایز متعددی را دریافت کرده و مصاحبه‌هایی هم با رسانه‌های معتبر از جمله شبکه‌های 1، 2، و 6 صدا و سیما داشته است.

جوایز مامان پز

مشتری‌های مامان‌پز از حداقل یک روز قبل سفارش خود را روی سایت یا از طریق ارتباط با پشتیبانی ثبت می‌کنند و مقدار دقیق سفارش روی اپلیکیشن موبایل برای خانم‌ها نمایش داده می‌شود. به این ترتیب میزان سفارش و مواد اولیه مورد نیاز از یک روز قبل مشخص است و خانم‌ها می‌توانند خرید و پخت و پز خود را بر همین اساس انجام دهند؛ در نتیجه غذای تهیه شده توسط آن‌ها دورریز نداشته و به صورت کامل فروش می‌رود. همچنین به دلیل واسطه بودن مامان‌پز در تمامی مراحل سفارش‌گیری و ارسال، مشتریان دسترسی به اطلاعات آشپزها از جمله آدرس و شماره تماس را نخواهند داشت و آشپزها در تمامی مراحل کاری خود با یک نماینده خانم در شرکت مامان‌پز در ارتباط خواهند بود.

 

در حال حاضر شما می‌توانید با معرفی دوستان و آشنایانتان به مامان‌پز، 60 هزار تومان هدیه از طرف ما دریافت کنید.

 

آشپزی در مامان پز

 

برای این کار و دریافت جایزه لازم است تا به نکات زیر توجه کنید:

  1. از یک خانم هنرمند خانه‌دار با دست‌پخت خوب بخواهید تا در صفحه مربوط به همکاری در سایت مامان‌پز فرم ثبت نام را پر کند.
  2. در فرم مذکور و قبل از ثبت نهایی اطلاعات، ایشان باید در قسمت "شماره موبایل معرف"، شماره شما را به عنوان معرف خود وارد کنند.فرم ثبت نام مامان
  3. برای نهایی شدن ثبت نام، باید حتما تمامی موارد الزامی موجود در فرم (که با علامت * مشخص شده اند) تکمیل شده و در انتها دکمه ثبت نام فشرده شود.فرم ثبت نام مامان
  4. پس از انجام هماهنگی‌ها با ایشان، تاییدشان به عنوان آشپز و ورودشان به گروه مامان‌پز، مبلغ 60 هزار تومان به اعتبار خرید شما در سایت مامان‌پز اضافه می‌شود.

 

درصورت وجود سوال، در ساعات اداری با تلفن 02144237897 تماس بگیرید.

 

لطفا توجه کنید که برای دریافت اعتبار باید حتما یک حساب کاربری با همان شماره‌ای که به وسیله آن معرفی شده‌اید در سایت مامان‌پز داشته باشید.

همچنین، معرفی خانم‌هایی که در گذشته یا در حال حاضر با ماما‌ن‌پز همکاری کرده‌اند قابل قبول نمی‌باشد.