1398/04/04

غذای سازمانی مامان پز

غذای سازمانی مامان پز

 

غذای سالم، بهداشتی و البته گرم یکی از نیازهای اساسی شرکت‌ها و سازمان‌های حرفه‌ای است. اگر شما مدیر و یا مسئول تدارکات سازمان و یا شرکتی در تهران هستید، احتمالاً تا الان با چالش تهیه ناهار مناسب برای کارکنان مواجه شده‌اید. چرا که معمولاً کارکنانی که امکان یا فرصت استفاده از غذای باکیفیت خانگی را ندارند معمولاً در وعده مهم روز به چالش بر خواهند خورد. آن‌ها یا باید مدت زمان قابل توجهی را صرف فکر کردن در مورد ناهار هر روز و سفارش از رستوران‌های مختلف کنند، یا باید از این وعده مهم چشم پوشی کنند که در کارایی آن‌ها تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. پس راه حل این مشکل با تهیه غذای سازمانی ایده آل از یک شرکت معتبر حائز اهمیت زیادی خواهد بود.

سرویس غذای سازمانی مامان پز راهی ایده آل برای سفارش غذا

مجموعه مامان پز مفتخر است که غذای سازمانی با طعم و کیفیت غذای خانگی را در اختیار مشتریان خود قرار می ذهد. هر خانم خانه­‌دار غذا را مطابق با سلیقه و سفارش سازمان از نظر میزان نمک، چربی، روغن و سایر معیارهای مورد نظر سازمان با مرغوب‌ترین مواد اولیه تهیه می‌کند. در نتیجه غذای سازمانی و شرکتی تهیه شده مطابق ذائقه مشتریان خواهد بود.

 

ویژگی‌های سرویس غذای سازمانی مامان‌پز:

 • غذای سازمانی سالم مطابق سفارش شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • منوی غذای سازمانی و شرکتی متنوع
 • امکان پرداخت هزینه توسط شرکت، کارمندان و یا به صورت مشترک
 • سایت و اپلیکیشن سفارش غذای پرسنلی با امکانات ویژه
 • گزارش گیری هزینه‌ها به صورت آنلاین و لحظه‌ای
 • تحویل رایگان غذا غذا در ظروف آلومینیومی و به صورت گرم
 • برای سفارشات شرکتی در سراسر تهران مطابق با زمان اعلام شده

تنوع کیفیت غذای سازمانی مامان‌پز

همانطور که گفتیم مادران همکار در مامان پز همگی دارای کارت بهداشت از مراکز معتبر شهر تهران هستند. علاوه برا آن کیفیت غذاهای آن‌ها توسط شرکت و همچنین فیدبک های مشتریان بررسی می‌شود. با این حال در جهت جلب رضایت مشتریان، همه کدبانوهای مامان پز، تصاویر داخل آشپزخانه خود را روی سایت مامان پز قرار داده‌اند تا قبل از ثبت سفارش امکان مشاهده فضای تهیه غذا برای مشتریان فراهم باشد.

از نظر تنوع غذایی نیز در مامان پز انواع مختلفی از خورش، پلو، کباب، خوراک، فرنگی، کوکو و کتلت، سوپ و آش، دسر، فینگرفود و سالاد توسط کدبانوهای ایرانی تهیه می‌شود. نکته جالب توجه این است که هنگام سفارش غذا، علاوه بر مشخص بودن نام آشپز، عکس از غذا و مواد اولیه آن قرار داده شده است تا به مشتریان در انتخاب غذای سازمانی، مطابق ذائقه و سلیقه‌شان کمک شود..

با اپلیکیشن مامان پز به راحتی غذای سازمانی سفارش دهید

همانطور که اشاره کردیم، اپلیکیشن مامان پز در کنار سایت مامان پز راهی آسان و مطمئن برای سفارش غذای سازمانی و شرکتی است. این اپلیکیشن کاربردی که برای سیستم عامل اندروید و ios عرضه شده است، دارای همه امکانات لازم برای سفارش یک غذای سازمانی خوشمزه با طعم غذای خانگی است.

در اپلیکیشن مامان پز مدیر سازمان یا شرکت می‌تواند با ایجاد حساب غذا به صورت روزانه و یا هفتگی سفارش دهد. همچنین در صورت ارائه دسترسی به کارکنان برای انتخاب از بین منوی غذایی تعیین شده توسط مدیر شرکت، درخواست‌های ثبت شده را مشاهده و مدیریت کند شرکت مامان‌پز در ساعت مقرر غذای سازمانی را به سازمان تحویل می‌دهد.

از دیگر امکانات جالب توجه سرویس غذای سازمانی مامان پز، امکان تعیین مواد اولیه غذاها مدیر و یا مسئول مربوطه در سازمان و یا شرکت است. به طور مثال می‌توان به نوع برنج و گوشت و میزان استفاده از روغن و یا عدم استفاده از ادویه‌ای خاص اشاره کرد. در این اپلیکیشن امکان ثبت نظرات کارکنان در مورد کیفیت و کمیت غذا وجود دارد تا در سفارشات بعدی در صورت نیاز به تغییر، لحاظ شود.

ویژگی‌های اپلیکیشن مامان‌پز:

 • امکان ایجاد منوهای متنوع از غذاهای خانگی و رستوران‌های منتخب شهر تهران برای کارمندان
 • ارسال اعلان یادآوری و امکان انتخاب خودکارغذا توسط اپلیکیشن جهت جلوگیری از فراموشی ثبت غذا
 • گزارش گیری هزینه‌ها و نظرات به صورت آنلاین و لحظه‌ای
 • امکان تعریف نامحدود حساب کاربری برای مهمانان شرکت
 • امکان تخصیص اعتبار درون برنامه‌ای به کارمندان برای سفارش غذا توسط خود کارمندان
 • پرداخت هزینه غذا توسط سازمان، کارمند و یا به صورت مشترک

سفارش غذای سازمانی شما در مامان پز

اگر شما هم به این نتیجه رسیدید که برای حل چالش غذای کارکنان شرکت و یا سازمانتان نیاز به تهیه غذای سالم، بهداشتی و باکیفیت از یک شرکت معتبر دارید، همین الان برای استفاده از سرویس غذای سازمانی مامان‌پز اقدام کنید! به این ترتیب یک دغدغه همیشگی را از خودتان و کارمندان دور کرده‌اید. همچنین با رفع این چالش بهره وری کارکنان به میزان محسوسی می‌تواند افزایش پیدا کند.

خبر خوب این است که مامان پز برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که تازه به جمع همراهان مامان‌پز می‌پیوندند، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است. برای بهره مندی از این تخفیف‌ها می‌توانید به سایت و یا اپلیکیشن مامان پز مراجعه کنید.