1397/07/24

بهترین تهیه غذای زعفرانیه کجاست؟

بهترین تهیه غذای زعفرانیه کجاست؟

برای اغلب مردم خوشمزه ترین غذاهایی که می شناسند، غذای خانگی‌ای است که توسط مادر و همسرشان طبخ شده باشد. در سالیان گذشته کار اصلی خانم ها، پخت و پز، رسیدگی به فرزندان و آشپزی برای اعضای خانواده بود. این روزها بوی غذای خانگی کمتر از خانه ها به مشام می رسد. با بالا رفتن سطح تحصیلات و شاغل شدن زوجین، مجال کافی برای رسیدگی به امورمنزل نیست. مهد کودک ها، شرکت های خدماتی و کترینگ ها در همه مناطق دیده می شوند. مراکز تهیه غذا در تهران،  تهیه غذای شرکتی، و .. جانشین دست پخت مامان ها شده اند. استفاده از خدمات این مراکز برای خانواده های شاغل یک ضرورت است. این روزها همه چیز با دوران کودکی ما فرق کرده است و اغلب  مادران امروزی وقتی برای پخت غذاهای خانگی ندارند.

تهیه غذا زعفرانیه

وب سایت مامان‌پز که در شهر تهران مشغول به فعالیت است و به تمامی نقاط شهر تهران خدمات ارائه می کند توانسته خلاء دستپخت مامان های دوران گذشته را تا حدود زیادی پر کند.وب سایت مامان پز فضایی صمیمانه را برای کار در اختیار خانم های کدبانو گذاشته که با استقبال زیادی از سوی علاقه مندان به هنر آشپزی روبرو شده است. تهیه غذای خانگی مامان پز در همه محلات تهران فعالیت دارند. اعضای مامان پز همگی از خانم های خانه دار هستند که در آشپزخانه محل زندگی شان اقدام به تهیه غذای خانگی می کنند. اگر محل کار یا زندگی تان در محله زعفرانیه و خیابان های اطراف است، بهترین تهیه غذا در زعفرانیه با دستپخت مامان های کدبانو در نزدیکی شماست.

بهترین تهیه غذا زعفرانیه

بهترین تهیه غذای زعفرانیه با طعم غذای خانگی

با مراجعه به مامان پز می توانید بر اساس محله ای که زندگی می کنید از نزدیکترین آشپزخانه خانگی غذای خوش طعم و سالم را سفارش دهید. منوی غذهای خانگی مامان پز برای محله زعفرانیه شامل انواع خوراک ها، خورش ها، پلوهای مجلسی، دسرها و دورچین هایی است که توسط خانم های ساکن در منطقه تهیه شده است. مامان‌پز رستوران نیست، بلکه یک شبکه توزیع غذای خانگی است. غذاهای ماما‌ن‌پز‌ را خانوم‌های خانه دار در منزل خودشان در نقاط مختلف تهران می‌پزند.

 اعضای مامان پز همگی دارای کارت بهداشت با مدت اعتبار 6 ماهه هستند که سالی دوبار تمدید می شود. کنترل و بازرسی دقیق کارشناسان مواد غذایی مامان پز تضمین کننده کیفیت غذاهای خانگی و بهداشت آشپزخانه اعضای فعال در تهیه غذای زعفرانیه است.

تهیه غذای زعفرانیه مامان پز در دو زمینه اصلی فعالیت دارد:

تهیه غذا در زعفرانیه

 فینگرفودها

فینگرفودها پای ثابت مهمانی های خانوادگی و جشن تولدها هستند. فینگر فود،غذای انگشتی یا غذای لقمه ای، تکه ای کوچک از مواد غذایی است که به سبکی خاص تهیه شده است. به طور کلی هر غذایی که بدون کارد و چنگال و با انگشتان خورده شود در لیست فینگرفود جای می گیرد. برای اولین بار در قرن 13 میلادی کافه های کوچک در امریکا اقدام به فروش فینگر فود و غذاهای ساده برای میان وعده کردند. غذاهای ساده ای که به راحتی با دست خورده می شوند امروزه در سایت مامان پز و با دستپخت کدبانوهای خانه دار ارائه می شوند. در وب سایت مامان‌پز انواع فینگرفود در برای رنگین تر کردن میز غذا در مهمانی ها تهیه می شوند. در ادامه برخی از پر طرفدارترین فینگرفودهای مامان پز را معرفی می کنیم:

سینی میکس فینگرفود، کلاب مرغ، کاناپ کشک بادمجان، پیتزا لقمه ای، لازانیا لقمه ای،  کاناپ میرزاقاسمی ، کاناپ فلافل، کاناپ ژامبون، مینی برگر،  کوکو سبزی ،، ساندویچ مرغ ، چیکن چیز برگر با قارچ، بورک مخلوط، ساندویچ لقمه ای الویه، تارت اولویه، مینی ساندویچ الویه، تارت کشک بادمجان، اسنک گوشت، بورک گوشت و قارچ، بورک پیتزایی، فرنچ تست سوخاری، رولت ژامبون سوخاری و ده ها فینگرفود خوشمزه

 

تهیه غذای زعفرانیه و تهیه غذای مجلسی

اگر در زعفرانیه زندگی می کنید در مامان پز می توانید از امکانات بهترین تهیه غذای زعفرانیه با دسنپخت مامان ها استفاده کنید. تهیه غذای مجلسی کار ساده ای نیست و مدت ها وقت و انرژی می گیرد. غذا پختن برای عده زیاد در یک مهمانی با غذا پختن برای اعضای خانواده تفاوت دارد. طعم غذای مجلسی باید خاص و بی نظیر باشد. امکان هیچ اشتباه یا سهل انگاری در پخت غذای مجلسی نیست. با نگاهی به لیست غذاهای مجلسی سایت مامان‌پز می توانید ده ها خوراک و خورش ایرانی و غذاهای بین المللی را ببینید. اعضای فعال در سایت مامان پز همگی ساکن تهران هستند ولی بسیاری از این مامان ها اصالتا از دیگر شهرها بوده و می توانند خوراک های محلی را به خوشمزگی دستپخت مامان ها برای مجالس تهیه کنند.

ته چین مرغ، زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو برای مجالس رسمی و دوستانه انتخاب بسیار خوبی هستند که تقریبا همه دوست دارند ولی حتما در لیست غذای مجلسی چند خوراک گوشتی را هم در نظر بگیرید. باقالی پلو با ماهیچه در تهیه غذای زعفرانیه و سایت مامان پز همیشه پای ثابت مجالس و مهمانی ها بوده است. سبزی پلو با ماهی هم برای دوست داران غذاهایی دریایی یک غذای شیک و مجلسی است که نمی توان از آن گذشت. مرصع پلو با مرغ و پلو سمنانی با گوشت قلقلی به همراه انواع اردور، سوپ و دسر برای مجالس و مهمانی ها ایده آل هستند ولی نباید کباب بازها و عاشقان جوجه کباب و کباب تابه ای را نادیده گرفت.

تهیه غذا محله زعفرانیه

سفارش غذای شرکتی مامان پز در محله زعفرانیه

سفارش غذای شرکتی یک بخش مستقل در مامان پز است که آشپزهای با تجربه تر عهده دار آن هستند.

شرکت ها و موسسات زیادی در زمینه تهیه غذا در محله زعفرانیه مشغول به فعالیت هستند، اما با این حال وجود منو تکراری، باعث می شود تا کارمندان شرکت هایی که به سفارش غذا از مراکز تهیه غذا در زعفرانیه می پردازند، بعد از مدتی احساس دلزدگی از این غذاها را داشته باشند.

 تهیه غذای گرم برای ناهار کارمندان یکی از وظایف اصلی شرکت های مسئول است. کارمندانی که یک وعده غذای کامل برای ناهار صرف می کنند، توانایی ذهنی و جسمی بیشتری برای کار در طول روز را دارند. کمبود وقت مانع از خوردن صبحانه کامل و مغذی می شود بنابر این اهمیت خوردن ناهار با کیفیت بسیار بیشتر می شود. عدم برنامه ریزی برای غذای ناهار موجب کاهش بهره وری در شرکت ها شده و کارایی کارمندان را تحت تاثیر قرار می دهد. تهیه غذا به صورت انفرادی و از کترینگ های مختلف هم پیامدهای خاص خود را دارد. کیفیت غذاها همیشه یکسان نیست و طعم و غذای رستوران ها مزه غذای خانگی را نمی دهد. بسیاری از کارمندان رغبتی به آوردن غذا از منزل و خوردن غذای سرد برای ناهار ندارند. با استفاده از سرویس غذای شرکتی مامان پز می توانید برنامه ریزی منظم هفتگی برای ناهار را انجام دهید. لیست غذای شرکتی مامان پز شامل انواع خوراک ها، پلو خورش و غذاهای نانی است. فست فودها و غذاهای حاضری نمی توانند جانشین پلو خورش و غذاهای خانگی شوند.

لازم به ذکر است برای سفارش غذاهای خانگی مامان پز باید از روز قبل سفارشتان را ثبت کنید، چون آشپزها باید بدانند که چه میزان سفارش دارند  و به همان میزان خرید کنند و یک غذای خوشمزه، تازه وبه شما تحویل بدهند. 
اگر به دنبال بهترین تهیه غذا زعفرانیه هستید، شک نداشته باشید که وب سایت مامان‌پز بهترین گزینه است.