سفارش غذای شرکتی

با منو بسیار متنوع و با بالاترین کیفیت

سفارش آسان بیش از 100 مدل غذای خانگی و رستورانی

مشاهده منو غذای شرکتی

منوی غذای شرکتی باید دارای تنوع کافی باشد تا هر کارمند بتواند با توجه به سلیقه خود غذای مورد نظر خود را انتخاب نماید...

نمایش بیشتر

منوی غذای شرکتی باید دارای تنوع کافی باشد تا هر کارمند بتواند با توجه به سلیقه خود غذای مورد نظر خود را انتخاب نماید.منوی غذای شرکتی مامان پز شامل چندین غذای اصلی و خورش به همراه انواع مخلفات و دورچین ها می باشد. چنانچه قدرت انتخاب بیشتری در منوی غذای شرکتی باشید، امکان سفارش غذا بر اساس سلیقه کارکنان بیشتر است. این موضوع موجب می شود تا کارمندان رضایت بیشتری داشته باشند. سعی کنید در منو غذای شرکتی، غذاهای چرب و سنگین همانند لازانیا، پیتزا، خورشت های چرب را حذف کنید زیرا استفاده از این غذاها فرایند هضم سخت تری دارند و بدن برای هضم این نوع غذا اکسیژن بیشتری باید مصرف کند . استفاده از غذاهای خانگی بهترین گزینه برای غذای شرکتی است. با استفاده از سرویس غذای شرکتی مامان‌پز ، علاوه بر غذای باکیفیت، طعم غذای خانگی را در محل شرکت نیز تجربه خواهید کرد.

نمایش کمتر

چرا غذای شرکتی مامان‌پز؟

Chef

غذای شرکتی با طعم خانگی

Serving Dish

منوی غذای خانگی و رستورانی

Food Menu

تنوع بیش از 100 غذا

Analysis

پنل گزارش‌گیری هزینه‌ها

Money Payment

امکان تقسیم هزینه بین شرکت و کارمند

Disk of software

امکان سفارش‌گیری روی موبایل و وب

غذای شرکتی

عاملی برای بهره‌وری بیشتر سازمان

غذای گرم یکی از ضروریات هر روزه کارکنان در هر شرکت پویا و مجموعه حرفه‌ای است. اگر شما مدیرعامل یا یکی از مدیران کلیدی یک سازمان کوچک، بزرگ یا متوسط در شهر تهران هستید، حتماً می‌خواهید تا تک‌تک لحظاتی که کارمندان در مجموعه حضور دارند به رشد و تعالی سازمان منجر شود و دغدغه‌های فکری بیهوده از آن‌ها دور باشد...

نمایش بیشتر

غذای گرم یکی از ضروریات هر روزه کارکنان در هر شرکت پویا و مجموعه حرفه‌ای است. اگر شما مدیرعامل یا یکی از مدیران کلیدی یک سازمان کوچک، بزرگ یا متوسط در شهر تهران هستید، حتماً می‌خواهید تا تک‌تک لحظاتی که کارمندان در مجموعه حضور دارند به رشد و تعالی سازمان منجر شود و دغدغه‌های فکری بیهوده از آن‌ها دور باشد؛ اما افرادی که امکان، فرصت یا حوصله استفاده از غذای باکیفیت خانه را ندارند معمولاً در وعده مهم روز به چالش بر خواهند خورد. حتماً باید به این نکته اشراف داشته باشید که اگر کارمندان دارای یک برنامه مدون و مشخص برای ناهار نباشند، ممکن است هر روز زمان قابل‌توجهی را برای تهیه غذای شرکتی هدر کنند.

نمایش کمتر

ویژگی‌های نرم‌افزار سفارش غذای شرکتی مامان‌پز

Network مدیریت کارمندان
مدیرسیستم می‌تواند به راحتی افراد جدید را فعال و دسترسی کارمندان را مدیریت کند.
Poll شرکت در نظرسنجی
کارمندان می‌توانند در مورد همه غذاها نظر خود را ثبت کنند تا در هر دوره زمانی غذاهای موردپسند همه انتخاب شود.
Reminder ثبت یادآور
برای این که افراد ثبت غذا را فراموش نکنند، امکان ارسال اعلان یادآوری و امکان انتخاب خودکار غذا توسط نرم افزار وجود دارد.
Reports گزارش‌گیری
مدیرسیستم می‌تواند در بخش گزارشات میزان هزینه‌ها و میزان رضایت کارکنان را در هر دوره زمانی مشاهده کند.
Group مدیریت نحوه پرداخت
شما می‌توانید هزینه غذا را توسط شرکت، کارمند و یا به صورت مشترک پرداخت کنید.
Manager مدیریت سفارش مدیران
مدیر سیستم می‌تواند برای مدیرانی که فرصت کافی ندارند، وارد سیستم شود و سفارش آنها را ویرایش یا ثبت کند.

برخی از مشتریان ما

تلفن تماس

021 46129365

ارتباط در تلگـــرام

@mamanpaz_b2b

فرم درخواست اطلاعات بیشتر

تعداد پرسنل
{{message}} {{error}}

سرویس غذای شرکتی مامان‌پز

اگر چالش تهیه ناهار هنوز برای شما ملموس نیست، کافی است از ساعت 10 صبح به‌صورت غیر محسوس رفتار کارکنانی که غذایی با خود به همراه نمی‌آورند را زیر نظر بگیرید. از بررسی منوی غذاخوری‌های مختلف گرفته تا تماس‌های تلفنی و گپ و گفت با دیگر همکاران درباره غذا تا تحویل گرفتن آن و پرداخت هزینه غذا - که گاهی با چالش‌های پول نقد هم همراه می‌شود - فکر و ذکر نیروهای شما صرف یک غذای شرکتیمی‌شود که می‌توان با یک تدبیر مدیریتی، این غذا را به شیوه هوشمندانه‌تری تهیه کرد.

برای بالا بردن بهره‌وری در سازمان خود و کاستن از این چالش ، می‌توانید از سرویس یک غذای شرکتی مامان‌پز استفاده کنید. بدین ترتیب یک دغدغه همیشگی را از کارمندان دور کرده‌اید و یک گام بزرگ برای رشد و تعالی سازمانی‌تان برداشته‌اید و در نهایت با این حمایت، احساس خوبی را در نیروهایتان به وجود آورید. استفاده از این سرویس محبوب و پرکاربرد مامان‌پز دارای مزیت‌های متنوعی است که حتماً می‌تواند شما به‌عنوان یک مدیر نکته‌سنج و ریزبین را راضی نگه دارد؛ از این گذشته برای شرکت‌هایی که تازه به جمع همراهان مامان‌پز می‌پیوندند، تخفیف‌های ویژه‌ای را هم در نظر گرفته‌ایم.

جالب است بدانید، در حال حاضر سرویس غذای شرکتی مامان‌پز مسئولیت تأمین ناهار بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معتبر شهر تهران را بر عهده دارد و با مجموعه‌ای متنوع از غذاها در منو خود با قیمت‌های منعطف لبخند رضایت را بر لب کارکنان و مدیران شرکت‌ها نشانده است. غذاهای خوشمزه مامان پز ماحصل تلاش هنرمندانه بیش از 400 مادر خوش‌ذوق است و در کنار آن از 100 رستوران‌ و کترینگ شرکتی منتخب سطح شهر فعالیت می‌کنند نیز کمک گرفته‌ایم. ما مفتخریم که با این طیف از غذای شرکتی توانسته‌ایم خاطره‌ای خوب از وقت ناهار را برای جامعه بزرگی از همشهریان رقم بزنیم.

مهم‌ترین خصوصیات سرویس غذای شرکتی مامان‌پز عبارت‌اند از تهیه انواع مختلفی از غذاها با طعم و مزه غذای خانگی، تضمین کیفیت و کنترل کیفی دائمی غذا، منوی متنوعی از غذای شرکتی برای انواع سلیقه‌ها و ذائقه‌ها، امکان گزارش‌گیری آنلاین از هزینه‌ها به‌صورت لحظه‌ای، امکان پرداخت هزینه توسط شرکت، کارمند یا به‌صورت مشترک و یک نرم‌افزار کاربردی برای سفارش غذای پرسنلی با امکانات ویژه برای شرکت‌ها. اگر کنجکاو شده‌اید که اپ مامان‌پز برای سفارش غذای شرکتی به چه صورتی است می‌توانید با واردکردن نشانی ایمیل خود در فرم بالا، دموی نرم‌افزار را در اسرع وقت دریافت کنید. اگر هم ترجیح می‌دهید از طریق وب‌سایت سفارش غذای شرکتی را ثبت کنید، می‌توانید به‌راحتی از سایت مامان‌پز استفاده کنید.

همه مادرهای هنرمندی که در مامان‌پز آشپزی می‌کنند دارای کارت بهداشت از مراکز معتبر بهداشت سطح شهر تهران هستند و به‌طور مرتب کیفیت غذای تحویلی آن‌ها ارزیابی می‌شود. با استفاده از بازخوردهای دریافتی از تک‌تک مشتریان و همچنین فرایندهای ارزیابی کیفی پیش و پس از تحویل غذا، به‌جرئت می‌توانیم ادعا کنیم که مامان‌پز توانسته بالاترین سطح کیفیت و کمیت را در غذاهای تحویلی به مشتریان عزیز خود داشته باشد. از این گذشته، با توجه به سفارش شما و سلیقه‌تان، چربی، نمک، نوع گوشت و روغن در طبخ غذای شرکتی مدنظر قرار می‌گیرد.

با استفاده از این سرویس ویژه می‌توانید علاوه بر بهره از غذایی باکیفیت، مزه غذای خانگی و دوست‌داشتنی را تجربه کنید.