سرویس غذای شرکتی مامان‌پز

سرویس غذای شرکتی مامان‌پز

 • ۵۰٪ تخفیف ویژه به مدت یک هفته


  + نرم‌افزار رایگان


 • ۵۰٪ تخفیف ویژه به مدت یک هفته


  + نرم‌افزار رایگان


 • مشاهده منو غذای شرکتی
 • مشاهده منو غذای شرکتی
 • تعداد پرسنل شما چند نفر است؟
 • حداقل سفارش غذا در مامان‌پز ۵ پرس است  شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. لینک سفارش پیشنهاد ما به شما انتخاب روزانه ۱ نوع غذا است. دانلود منوی کلی پیشنهاد ما به شما انتخاب روزانه ۲ نوع غذا است:
  یک غذای خانگی/یک غذای رستورانی دانلود منوی کلی
  پیشنهاد ما به شما انتخاب روزانه ۳ نوع غذا است:
  یک غذای خانگی /یک غذای رستورانی /یک خوراک رژیمی دانلود منوی کلی
  پیشنهاد ما به شما انتخاب روزانه ۴ نوع غذا است:
  یک غذای خانگی /یک غذای رستورانی /یک خوراک رژیمی /یک سالاد ویژه دانلود منوی کلی
  پیشنهاد ما به شما انتخاب روزانه ۵ نوع غذا است:
  یک غذای خانگی /یک غذای رستورانی /یک خوراک رژیمی /یک سالاد ویژه /یک غذای گیاهی یا محلی دانلود منوی کلی

غذای شرکتی، عاملی برای بهره‌وری بیشتر سازمان

غذای گرم یکی از ضروریات هر روزه کارکنان در هر شرکت پویا و مجموعه حرفه‌ای است. اگر شما مدیرعامل یا یکی از مدیران کلیدی یک سازمان کوچک، بزرگ یا متوسط در شهر تهران هستید، حتماً می‌خواهید تا تک‌تک لحظاتی که کارمندان در مجموعه حضور دارند به رشد و تعالی سازمان منجرشود و دغدغه‌های فکری بیهوده از آن‌ها دور باشد؛ اما افرادی که امکان، فرصت یا حوصله استفاده از غذای باکیفیت خانه را ندارند معمولاً در وعده مهم روز به چالش بر خواهند خورد. حتماً باید به این نکته اشراف داشته باشید که اگر کارمندان دارای یک برنامه مدون و مشخص برای ناهار نباشند، ممکن است هر روز زمان قابل‌توجهی را برای تهیه غذای شرکتی هدر کنند.

اگر چالش تهیه ناهار هنوز برای شما ملموس نیست، کافی است از ساعت 10 صبح به‌صورت غیر محسوس رفتار کارکنانی که غذایی با خود به همراه نمی‌آورند را زیر نظر بگیرید. از بررسی منوی غذاخوری‌های مختلف گرفته تا تماس‌های تلفنی و گپ و گفت با دیگر همکاران درباره غذا تا تحویل گرفتن آن و پرداخت هزینه غذا - که گاهی با چالش‌های پول نقد هم همراه می‌شود - فکر و ذکر نیروهای شما صرف یک غذای شرکتی می‌شود که می‌توان با یک تدبیر مدیریتی، این غذا را به شیوه هوشمندانه‌تری تهیه کرد.

برای بالا بردن بهره‌وری در سازمان خود و کاستن از این چالش ، می‌توانید از سرویس یک غذای شرکتی مامان‌پز استفاده کنید. بدین ترتیب یک دغدغه همیشگی را از کارمندان دور کرده‌اید و یک گام بزرگ برای رشد و تعالی سازمانی‌تان برداشته‌اید و در نهایت با این حمایت، احساس خوبی را در نیروهایتان به وجود آورید. استفاده از این سرویس محبوب و پرکاربرد مامان‌پز دارای مزیت‌های متنوعی است که حتماً می‌تواند شما به‌عنوان یک مدیر نکته‌سنج و ریزبین را راضی نگه دارد؛ از این گذشته برای شرکت‌هایی که تازه به جمع همراهان مامان‌پز می‌پیوندند، تخفیف‌های ویژه‌ای را هم در نظر گرفته‌ایم.

چرا مامان‌پز؟

غذای شرکتی با طعم غذای خانگی

تضمین کیفیت غذا

منوی غذای شرکتی متنوع

گزارش گیری هزینه ها به صورت آنلاین و لحظه ای

امکان پرداخت هزینه توسط شرکت,خود کارمند ویا بصورت مشترک

نرم افزار سفارش غذای پرسنلی با امکانات ویژه

ویژگی های نرم افزار سفارش غذای شرکتی
مامان‌پز

برای دریافت دمو نرم‌افزار، ایمیل خود را وارد کنید:

مدیریت کارمندان

مدیر سیستم می تواند به راحتی کارمندان جدید را فعال کند و دسترسی سایرین را مدیریت کند

شرکت در نظرسنجی

کارمندان می توانند در مورد همه غذاها نظر خود را ثبت کنند تا در هر دوره زمانی بهترین غذاهای موردپسند همه انتخاب شود

ثبت یادآور

برای این که افراد ثبت غذا را فراموش نکند، امکان ارسال اعلان یادآوری و امکان انتخاب خودکار غذا توسط نرم افزار وجود دارد

گزارش گیری

مدیر سیستم می تواند در بخش گزارشات میزان هزینه ها و میزان رضایت کارکنان را در هر دوره زمانی مشاهده کند

حساب کاربری مهمان

امکان تعریف نامحدود حساب کاربری برای مهمانان شرکت

مدیریت سفارش مدیران

مدیر سیستم می تواند برای مدیرانی که فرصت کافی ندارند، وارد سیستم شود و سفارش آنها را ویرایش یا ثبت کند

برخی از مشتریان همکار مامان‌پز:

سوال های بیشتری دارید؟

با ما تماس بگیرید

02144216883

تماس در تلگرام:

mamanpaz_b2b@

ثبت نام برای اطلاعات بیشتر

تعداد پرسنل
{{message}} {{error}}

سرویس غذای شرکتی
مامان‌پز

جالب است بدانید، در حال حاضر سرویس غذای شرکتی مامان‌پز مسئولیت تأمین ناهار بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معتبر شهر تهران را بر عهده دارد و با مجموعه‌ای متنوع از غذاها در منو خود با قیمت‌های منعطف لبخند رضایت را بر لب کارکنان و مدیران شرکت‌ها نشانده است. غذاهای خوشمزه مامان پز ماحصل تلاش هنرمندانه بیش از 400 مادر خوش‌ذوق است و در کنار آن از 100 رستوران‌ منتخب سطح شهر فعالیت می‌کنند نیز کمک گرفته‌ایم. ما مفتخریم که با این طیف از غذای شرکتی توانسته‌ایم خاطره‌ای خوب از وقت ناهار را برای جامعه بزرگی از همشهریان رقم بزنیم.

مهم‌ترین خصوصیات سرویس غذای شرکتی مامان‌پز عبارت‌اند از تهیه انواع مختلفی از غذاها با طعم و مزه غذای خانگی، تضمین کیفیت و کنترل کیفی دائمی غذا، منوی متنوعی از غذای شرکتی برای انواع سلیقه‌ها و ذائقه‌ها، امکان گزارش‌گیری آنلاین از هزینه‌ها به‌صورت لحظه‌ای، امکان پرداخت هزینه توسط شرکت، کارمند یا به‌صورت مشترک و یک نرم‌افزار کاربردی برای سفارش سفارش غذای پرسنلی با امکانات ویژه برای شرکت‌ها. اگر کنجکاو شده‌اید که اپ مامان‌پز برای سفارش غذای شرکتی به چه صورتی است می‌توانید با واردکردن نشانی ایمیل خود در فرم بالا، دموی نرم‌افزار را در اسرع وقت دریافت کنید. اگر هم ترجیح می‌دهید از طریق وب‌سایت سفارش غذای شرکتی را ثبت کنید، می‌توانید به‌راحتی از سایت مامان‌پز استفاده کنید.

همه مادرهای هنرمندی که در مامان‌پز آشپزی می‌کنند دارای کارت بهداشت از مراکز معتبر بهداشت سطح شهر تهران هستند و به‌طور مرتب کیفیت غذای تحویلی آن‌ها ارزیابی می‌شود. با استفاده از بازخوردهای دریافتی از تک‌تک مشتریان و همچنین فرایندهای ارزیابی کیفی پیش و پس از تحویل غذا، به‌جرئت می‌توانیم ادعا کنیم که مامان‌پز توانسته بالاترین سطح کیفیت و کمیت را در غذاهای تحویلی به مشتریان عزیز خود داشته باشد. از این گذشته، با توجه به سفارش شما و سلیقه‌تان، چربی، نمک، نوع گوشت و روغن در طبخ غذای شرکتی مدنظر قرار می‌گیرد.

با استفاده از این سرویس ویژه می‌توانید علاوه بر بهره از غذایی باکیفیت، مزه غذای خانگی و دوست‌داشتنی را تجربه کنید. برای آن دسته از شرکت‌هایی که تاکنون غذای پرسنلی مامان‌پز را تجربه نکرده‌اند، تخفیف کم‌نظیر برای مشتریان جدید در نظر گرفته‌ایم، اگر ترجیح می‌دهید به جای این تخفیف یک سورپرایز داشته باشید، باز هم مامان‌پز پیشنهادی فوق‌العاده برای شما دارد؛ می‌توانید به جای این تخفیف از یک ماه عصرانه رایگان برای کارکنانتان لذت ببرید.

وقت را از دست ندهید و هر چه سریع‌تر به خانواده بزرگ مامان‌پز بپیوندید!