1397/05/13

بهترین تهیه غذا شرکتی تهران با طعم غذای خانگی

بهترین تهیه غذا شرکتی تهران با طعم  غذای خانگی

کترینگ یا تهیه غذا جایی است که پخت غذا به شکلی منظم در آن انجام می شود. در شهرهای بزرگی همچون تهران وجود آشپزخانه‌های تهیه غذا شرکتی یک لازمه اساسی است. سازمان های اداری و شرکت های تجاری، مراکز درمانی و حتی بسیاری از خانواده ها غذای خود را از رستوران یا کترینگ تهیه می کنند. به نظر شما یک تهیه غذای خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ اگر یک شرکت برای پرسنل و کارکنان خود بخواهد غذای شرکتی تهیه کند چه خصوصیاتی را مورد توجه قرار دهد؟ چه مواردی این تعداد تهیه غذا متفاوت در تهران را از هم متمایز میکند، چرا باید مامان پز را برای تهیه کردن غذای شرکت خود انتخاب کنیم؟ در این مطلب سعی میکنیم مزیتی که مامانپز میتواند با تهیه غذای بسیار خوشمره مناسب و سالم ایجاد کند را با سایر کترینگ های غذایی که در شهر تهران وجود دارد، مقایسه کنیم و با متفاوت ترین مرکز تهیه غذا شرکتی تهران " مامان پز" و نحوه سفارش غذا در آن آشنا می شوید.

غذای شرکتی

تهیه غذای شرکتی مامان پز کجاست؟

شبکه توزیع غذای خانگی مامان‌پز یکی از مراکز تهیه غذا شرکتی در شهر تهران است که محدود به یک مکان خاص نیست. در واقع اینجا یک رستوران یا آشپزخانه یا کترینگ غذایی نیست. شبکه ای بزرگ که اعضای آن را کدبانوهای با سلیقه و حرفه ای تشکیل می دهند، عهده دار تهیه، پخت و توزیع غذاهای خانگی است. انواع غذاهای خوشمزه و با کیفیت توسط بهترین خانم های خانه دار و کدبانو تهیه و طبخ می شود. مامان پز تنها تهیه غذا شرکتی تهران است که خوراک هایش طعم غذای خانگی را می دهد. شبکه تهیه غذای خانگی مامان پز از سال 1393 در سطح تهران بزرگ و مناطق 22 گانه شهر تهران فعالیت دارد و طعم دست‌پخت مادرها و مادربزرگ ها را برایمان زنده نگاه داشته است.

خانم های خانه دار کدبانو یک کار بزرگ را مدیریت می کنند. همه غذاهای خانگی توسط خانم های خانه دار و در آشپزخانه های منازل پخت می شود. این راز خوشمزگی و دست‌پخت آشنای تهیه غذا شرکتی مامان پز است. در همه مناطق تهران مامان های آشپز با دست‌پخت فوق العاده با مامان‌پز همکاری می کنند و آماده پذیرش سفارش غذای شرکتی و جشن ها هستند. برای سفارش غذا کافیست به سایت مامان پز مراجعه کنید. درخواست سفارش غذا، ثبت سفارش و بقیه مراحل همگی از طریق سایت مامان پز انجام می شود و به این ترتیب نظم کارها به بهترین شکلی حفظ می شود.

سفارش تهیه غذای شرکتی از مامان‌پز

اگر می خواهید طعم غذای خانگی را در هر محل کار و یا هر کجایی که هستید تجربه کنید با مامان‌پز تماس بگیرید. یک تفاوت عمده در مامان پز و سایر مراکز تهیه غذا وجود دارد و آن زمان ثبت سفارش است. دقت داشته باشید که همه سفارش های ثبت شده برای روز بعد آماده می شود. در واقع از یک روز قبل می توانید نسبت به ثبت سفارش و درخواست ارسال غذا از مامان پز اقدام کنید. علت این امر، نوع فعالیت مامان پز هستند. مامان های حرفه ای با دریافت سفارش، با توجه به نوع خوراک و تعداد آن، اقدام به خرید مواد اولیه تازه و با کیفیت کرده و مواد غذایی را برای پخت غذا در روز بعد آماده می کنند. به این ترتیب هر خانم کدبانو برنامه ریزی منظمی برای تهیه غذای روز بعد دارد.

حسن این روش تازگی و حفظ کیفیت مواد غذایی است که به آن بسیار بها می دهیم و از طرفی مقدار مشخصی غذا در هر روز طبخ می شود و مشکل اسراف و دور ریز مواد غذایی به صفر خواهد رسید. یکی از تفاوت های اصلی مامانپز با سایر کتیرینگ های دیگر، دقیقا همین مساله است، تهیه غذای شرکتی که در تهران وجود دارد برای یک هفته موارد اولیه تهیه میکنند و اقدام به پخت غذا میکنند، این اقدام باعث میشود که احتمال اینکه کارمندان یک شرکت غذای تازه مصرف کنند کاهش یابد، ولی تهیه غذای که شرکتی مامان پز این اطمینان را به مشتری های خود میدهد که غذاهای سرو شده از مواد اولیه تازه تهیه شده است. 

با مراجعه به سایت مامان پز می توانید اطلاعات خوبی از منوی غذاهای شرکتی پیدا کنید. انواع غذاهای خانگی شامل، پلو خورش، خوراک ها، غذاهای سنتی، فینگر فودها، غذهای پرسی و یا  غذاهای دیسی بنا بر سفارش توسط مامان ها تهیه و در ساعت مورد نظر به محل ارسال می شود. با ورود به سایت و دیدن صفحه اختصاصی آشپزخانه ها شگفت زده می شوید. انواع خوراک های رنگارنگ به سبک فوق العاده شیک و با قیمت های مناسب بر روی سایت قرار داده شده که مناسب مجالس و مهمانی های کوچک و بزرگ است.

غذای شرکتی مامان‌پز

کیفیت غذای خانگی مامان‌پز

در خوشمزه بودن غذاهای خانگی هیچ شکی نیست ولی چیزی که مهم است طرز تهیه و بهداشت تهیه غذا و آشپزخانه است که باید جدی گرفته شود. برای جلب رضایت مشتریان همه کدبانوهای تهیه غذا تهران ، تصاویر داخل آشپزخانه خود را روی وب سایت قرار داده اند و قبل از ثبت سفارش می توانید با نحوه کار و فضای تهیه غذا آشنا شوید. علاوه بر آن کارشناسان بهداشت بدون اطلاع قبلی و در بازه زمانی نامشخص به منازل کدبانوهای خانه دار مراجعه کرده و با چک لیست های سخت گیرانه بهداشتی، آشپزخانه و محیط طبخ غذا را بررسی می کنند. بررسی کارت بهداشت سلامت خانم های خانه دار از مهم ترین مواردی است که مورد بررسی قرار می گیرد.

اساس انتخاب غذا، مواد اولیه و تزئینات بستگی به سلیقه شما دارد. اگر غذای رژِیمی خاصی مصرف می کنید، این موضوع را در هنگام ثبت سفارش اطلاع دهید. انواع غذای رژیمی وغذای گیاهی به همراه منوی متنوع تهیه غذا برای شرکت‌ها، رویدادها ، باشگاه های ورزشی و جشن ها در این سایت ارائه می شود.

مشتریان شرکتی که برای اولین بار مایل به استفاده از سرویس غذای شرکتی مامان‌پز هستند، می توانند از تخفیفات ویژه‌‌ای نظیر 50% تخفیف ویژه ماه اول یا دریافت 1 ماه عصرانه رایگان برای پرسنل خود بهره‌مند شوند.

شماره تماس:  ۰۲۱۶۶۱۵۷۹۴۲

سفارش غذای شرکتی