مامان ها، به مامان‌پز بپیوندید!

آشپزی کنید
آشپزی کنید
لذت ببرید
لذت ببرید
کسب درآمد کنید
کسب درآمد کنید

 فرآیند عضویت:

  1. ثبت نام اولیه:  فرم ثبت نام مامان ها را پر کنید. بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  2. ارسال تست:  در این مرحله شما ۴ نوع غذای مختلف را طبخ کرده و با هماهنگی برای ما ارسال خواهید کرد. غذاها توسط کارشناس مامان‌پز بررسی شده و در صورتی که میانگین امتیاز غذاها بالاتر از ۴ (از ۵) باشد، وارد مرحله بعد خواهید شد.

  3. تست رایگان:  توجه کنید که غذاهای تست رایگان است و در صورت رد یا تاییدشدن غذا، مامان‌پز هزینه‌ای بابت آن به شما پرداخت نمی‌کند.

  4. جلسه حضوری:  در این مرحله طبق زمان‌بندی به دفتر مامان‌پز مراجعه خواهید کرد. دستورالعمل‌های جامع مامان‌پز شامل اصول بهداشتی، نحوه طبخ غذا، میزان مواد اولیه غذاها، راهنمای تهیه مواد خام، نحوه بسته‌بندی، نحوه قیمت‌گذاری و پاداش و جرایم را دریافت خواهید کرد.

  5. کارت بهداشت:  در این مرحله باید به یکی از مراکز بهداشت سطح شهر مراجعه کرده و جهت دریافت کارت بهداشت ثبت‌نام کنید. پس از شرکت در آزمایش‌های لازم، ظرف حدود یک هفته کارت شما صادر خواهد شد.

  6. بازدید:  در مرحله بعدی کارشناس مامان‌پز از آشپزخانه منزل شما بازدید به عمل می‌آورد و چک لیست رعایت موارد بهداشتی را بررسی خواهد نمود.

  7. تبریک، اکنون شما به جمع مامان های مامان‌پز پیوسته اید.

 موارد مالی:

قیمت گذاری غذاها از طرف مامان ها انجام میشود و مامان‌پز در قبول یا رد قیمت پیشنهاد شده مختار است.

تسویه حساب به صورت روزانه پس از دریافت غذاهای طبخ شده و از طریق حساب بانکی شما انجام خواهد شد.

 حوزه جغرافیایی:

مامان‌پز اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می‌کند. از آنجا که مشتریان ما در محدوده مرکز و شمال شهر مستقر هستند، فعلا تنها مامان‌هایی که در این مناطق ساکن باشند امکان پیوستن به مامان‌پز را دارند. در صورتی که در مناطق دیگر زندگی می‌کنید، لطفا ثبت‌نام کنید تا در زمان راه‌اندازی بتوانیم شما را مطلع کنیم.