سوالات متداول

  مامان پز در شهرهای دیگه هم شعبه داره؟
خیر مامان پز در حال حاضر در شهر دیگه ای شعبه نداره و فقط در تهران فعاله.
  مامان‌پز برای مهمونی و مراسمات هم سرویس می‌ده؟
بله، شما کافیه غذاهای مورد نظرتون رو روی وب سایت انتخاب کنید، سفارش هاتون رو وارد سبد خرید کنین، نوع ظرف، نحوه ارسال، نحوه تزیین و همه نکاتی که مد نظرتون هست رو به مامان بگید و سفارشتون رو ثبت کنید. بعد از تایید مامان مربوطه، یه پیامک برای شما میاد که سفارش شما توسط مامان تایید شده و کافیه پرداخت آنلاین رو انجام بدین تا نهایی بشه. سفارش های مهمانی در هر ساعتی که بخواید و به همه نقاط تهران تحویل میشه، ارسال از طریق آژانس انجام میشه و بسته به مقدار خرید روی هزینه آژانس تخفیف در نظر گرفته میشه.
  مامان‌پز مالیات بر ارزش افزوده می گیره؟
خیر.
  میشه خودمون مامانمون رو انتخاب کنیم؟
بله قطعا! کافیه به صفحه مامان ها مراجعه کنید، با بررسی امتیاز، تنوع غذاها، مقدار فروش، متوسط قیمت و ... مامان مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد از بین غذاهای اون مامان، یک یا چند مدل غذا و پیش غذا و دسر برای مهمونیتون سفارش بدین و در نهایت تمام نکاتی که مایلید مامان در پخت غذا رعایت کنه بهش اطلاع بدین.
  مامان پز برای شرکت ها ( سفارش غذای شرکتی) هم سرویس داره؟
بله، حداقل تعداد برای سفارش غذای شرکتی ۱۵ نفر هست و حداقل مدت زمان سفارش شرکتی یک ماه است. ضمنا سفارشات غذای شرکتی تخفیف دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی شرکت ها تماس بگیرید. ۴۶۱۲۹۳۶۵
  چه جوری اطلاعات خودم رو تغییر بدم؟
برای تغییر در سفارش خود یا تغییر در اطلاعات شخصی تون، با پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید. ۹۱۰۷۴۶۰۰
  مامان های مامانپز غذای سفارشی هم قبول می کنن؟
بله، اگه تعداد سفارشتون از یک نوع غذا حداقل ۴ پرس باشه هر جزییاتی که داشته باشین برای پخت، از جمله کم روغن، کم نمک، استفاده از روغن کنجد، کبابی کردن و ... رو قبول می کنن. این تغییرات ممکنه با تغییر قیمت همراه باشه.
  محدوده سرویس دهی مامان پز کجاست؟
مامان پز به کل مناطق ۲۲ گانه شهر تهران سرویس دهی می کنه.
  از کجا بدونم غذاهای خونگی بهداشتیه؟
همه مامان های مامان پز کارت بهداشت دارند که به صورت شش ماه یک بار تمدید میشه. همچنین کارشناسان بهداشت مامان پز به صورت منظم بدون اطلاع به منزلشون مراجعه می کنن و چک لیست های بهداشتی رو چک می کنن. ضمنا تصاویر آشپزخانه های مامان ها روی وب سایت موجود هست.
  نحوه ارسال به چه صورت هست و چقدر هزینه داره؟
ارسال غذاها جهت حفظ کیفیت از طریق آژانس انجام میشه. هزینه آژانس بسته به مسافت و تعداد مامان انتخابی متغیر هست و در زمان خرید روی سایت نمایش داده میشه. البته با افزایش سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشه و برای سفارش های بالاتر رایگان در نظر گرفته میشه. ضمنا ارسال برای سفارش غذاهای شرکتی رایگانه.
  نحوه پرداخت به چه صورت هست؟
پرداخت و افزایش اعتبار به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک پاسارگاد انجام میشه. شما می تونید به اندازه غذاتون پرداخت کنید و سپس سفارشتون رو ثبت کنید، یا اینکه بیشتر از مقدار غذاتون اعتبار بخرید و در خریدهای آینده ازش استفاده کنید. افزایش اعتبار از طریق وب سایت در قسمت حساب کاربری و منوی اعتبار قابل انجام هست.
  حداقل تعداد سفارش چندتاست؟
حداقل سفارش غذاهای مختلف با هم فرق داره و با کلیک روی علامت بعلاوه قرمزرنگ کنار غذا میتونید اون رو ببینید ولی به به صورت پیش فرض حداقل سفارش هر غذای پرسی ۴ پرس هست، حداقل سفارش برای غذاهای دیسی ۱ دیس و برای سفارش فینگرفودها معمولا ۱۰ یا ۲۰ عدد هست. البته بعضی از مامان ها حداقل سفارش های خودشون رو از ۴ پرس کمتر و یا بیشتر قرار دادن.
  من همین الان غذا می خوام، چطوری می تونم سفارش بدم؟
برای سفارش غذاهای خونگی مامان پز باید از روز قبل سفارشتون ثبت کنید، چون مامان‌ها باید بدونن چند تا سفارش دارن و به همون میزان خرید کنن، مواد و سبزیجات غذا رو آماده کنن و یک غذای خوشمزه، تازه و جاافتاده تحویل شما بدن. غذای اضافی هم رو دستشون نمونه:) خلاصه اینکه امروز برای فردا می‌تونین سفارش بدین.
  رستوران مامان‌پز کجاست؟
مامان‌پز رستوران نیست، یک شبکه توزیع غذای خونگیه. غذاهای ماما‌ن‌پز‌ رو خانوم‌های خونه‌دار در منزلشون در نقاط مختلف تهران می‌پزند.