1397/08/19

آشپزی در منزل برای شرکت ها و کسب درآمد با همکاری مامان پز

آشپزی در منزل برای شرکت ها و کسب درآمد با همکاری مامان پز

آشپزی یکی از کارهای است که بسیاری از اوقات بدون شرکت در کلاس و گذراندن دوره های حرفه ای می توان از مادر و مادر بزرگ ها یاد گرفت. آشپزی در منزل برای اعضای خانواده کاری است که از گذشته های دور توسط خانم های با سلیقه ایرانی انجام می شده ولی این روزها شرایط با گذشته تفاوت زیادی دارد. شاغل شدن زوجین، ساعات کاری طولانی،، کمبود وقت، زندگی های مجردی و دانشجویی همگی بر سبک زندگی افراد تاثیر گذاشته است. این روزها خوردن یک وعده غذای سالم برای بسیاری از جوانان مثل یک رویاست. وب سایت مامان‌پز پلی ارتباطی بین آشپزخانه شما با عاشقان غذاهای خانگی است.  اگر در زمینه آشپزی و پخت غذاهای خوشمزه تجربه دارید با آشپزی در منزل برای شرکت ها به خانواده بزرگ مامان پز ملحق شوید.

مامان پز کجاست؟

مامان پز وبسایت تهیه غذای خانگی برای شرکت هاست که در همه مناطق تهران حضور دارد. اینجا یک رستوران یا کترینگ غذایی نیست. شبکه ای گسترده از خانم های خانه دار اعضای اصلی مامان پز هستند که در آشپزخانه ها خود با عشق انواع غذاهای خوشمزه را طبخ می کنند. اعضای مامان پز مثل اعضای یک خانواده بزرگ هستند .

یک تیم قوی از جوانان متخصص آی تی و بازاریابی اینترنتی بخش آنلاین را بر عهده دارند که در واقع پشت صحنه قرار گرفته و هرگز به صورت مستقیم در طبخ غذا دخالتی ندارند ولی کارهای اطلاع رسانی و پیدا کردن مشتری و دیگر امور اجرایی را انجام می دهند. پیک موتوری ها، تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف، فروشندگان مواد غذایی و ..... به نوعی در این پروزه عظیم دخیل هستند. اما بخش اصلی کار بر عهده خانم های هنرمند و کدبانویی است که به آشپزی در منزل مشغول هستند. مامان پز در سطح کلان شهر تهران و در همه محلات، غذاهایی با طعم نوستالژیک را توسط خانم های خانه دار تهیه می کند. آشپزی در مامان پز مزایای زیادی را برای خانم های تهرانی داشته و همه همکاران مامان پز از آشپزی در منزل رضایت کامل دارند.

آشپزی در منزل

مزایای کار با مامان پز و آشپزی در منزل چیست؟

پخت غذاهای سنتی، غذاهای مجلسی، غذاهای رژیمی، انواع خورش های ایرانی، غذاهای بین المللی، آش ها، کوکوها، سوپ و پیش غذا، خوراک های سبزیجات، غذاهای نانی و فینگر فودها توسط اعضای مامان پز با طعمی لذیذ انجام می شود. اگر در زمینه آشپزی مهارت دارید با ما تماس بگیرید بدون تردید آشپزی در منزل برای شرکت ها بهترین پیشنهاد کاری برای خانم های خانه دار است که این مزایا را به همراه دارد:

کسب درآمد و کمک به اقتصاد خانواده

کسب درآمد از کاری که در ان تخصص دارید، یک راه ساده و مطمئن است که منجر به بهبود اوضاع اقتصادی خانواده نیز خواهد شد. در عصر حاضر کارکردن زنان و مردان در کنار یکدیگر ضرورت دارد. اگر وقت کافی در اختیار دارید و همه از دستپخت شما تعریف می کنند، نگرانی از بابت کسب درآمد نخواهید داشت. با آشپزی در منزل برای شرکت ها با همکاری مامان پز، می توانید یک درامد دائمی و رو به رشدی را به دست می آورید و برنامه ریزی مالی بهتری را برای آینده داشته باشید. 

ساعات کاری منعطف در طول روز

آشپزی در منزل از فعالیت هایی است که ساعات کاری مشخصی ندارد. بسیاری از کدبانوهای مامان پز کارهای اولیه و پاک کردن سبزیجات را از شب قبل انجام می دهند و در اغلب موارد صبح زود اقدام به پخت و طبخ غذا می کنند. پروسه آشپزی در منزل یک زمان خاصی ندارد و هر فرد با توجه به نوع زندگی و ویژگی های خانوادگی می تواند زمانبندی کارها را مدیریت کند. بر خلاف کار آشپزی در یک کترینگ، شما مجبور نیستید ساعت مشخصی را برای آشپزی در نظر بگیرید.

رسیدگی به امور منزل

همه کارهای آشپزی در منزل و آشپزخانه شخصی خانم های کدبانو انجام می شود و نیازی به حضور در یک آشپزخانه و کترینگ غذایی نیست. به این ترتیب رسیدگی به فرزندان، مدیریت داخل منزل و نظم زندگی خانوادگی تحت کنترل کامل قرار دارد. تربیت فرزندان موضوع مهمی است که اعضای مامان پز به خوبی می توانند از عهده آن بر آیند. فرزندانی که شاهد تلاش مادران هستند در آینده جوانانی کوشا و موفق خواهند شد.

 

سرمایه اولیه

برای شروع هر فعالیت و کسب و کار خانگی نیاز به یک سرمایه اولیه می‌باشد و این موضوع می‌‌تواند مانع فعالیت بسیاری از خانم‌ها شود. با این وجود، کار آشپزی در منزل برای شرکت ها با همکاری مامان پز نیازی به سرمایه اولیه زیادی ندارد و همچنین شما نیازی به بازاریابی و بستن قرار داد با شرکت ها نخواهید داشت. کار در منزل و همکاری با مامان پز برای شما این فرصت را به وجود می‌آورد تا در هزینه‌ها نیز صرفه جویی کرده و برای اجاره محل کار و حقوق کارمندان و کارگران مبلغ اضافه نپردازید.

 

مشتری و خریدار

پیدا کردن مشتری برای کار آشپزی در منزل برای شرکت ها هم مثل هر کار و شغل دیگری نیازمند اقدامات خاصی است. به خصوص این که در مورد کار آشپزی، سلیقه شخصی مشتریان و طعم مورد پسند آن‌ها نیز اهمیت پیدا می‌کند. حتی اگر بهترین آشپز دنیا باشید و دست پخت‌تان خوبی هم داشته باشید، اگر  نتوانید برای غذاهایی که تهیه می‌کنید مشتری جذب کنید امکان موفقیت  وجود ندارد و نمی‌توانید از این طریق کسب درآمد کنید.  به همین دلیل بهتر است برای این کار با مامان پز همکاری نمایید.

 شرکتمامان‌پز در سطح شهر تهران فروش غذای خانگی را در سطح وسیع و با همکاری بیش از 500 خانم خانه‌دار انجام می‌دهد و سنگینی بار تبلیغات و پیدا کردن مشتری را از دوش شما بر می‌دارد. همچنین همکاری بسیاری از شرکت های موجود در شهر تهران با وب سایت مامان پز، این فرصت را در اختیاز شما قرار می دهد تا نگرانی و دغدغه ای برای پیدا کردن مشتری شرکتی نداشته باشید و به راحتی بتوانید با آشپزی در منزل برای شرکت ها کسب درآمد نمایید.

 

شرایط همکاری با مامان پز چیست؟

خانم های ساکن تهران در همه محلات به شرط داشتن مهارت آشپزی می توانند به تیم بزرگ مامان پز پیوسته و از مزایای همکاری با بهترین سفارش غذای آنلاین تهران استفاده کنند. خانم های خانه دار اگر در زمینه آشپزی و پخت غذا مدعی هستید، فرم ثبت نام مامان ها را تکمیل کنید. پس از پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس گرفته و جزئیات همکاری با مامان پز را توضیح می دهند.

در مرحله بعدی مهارت آشپزی مامان ها با ارسال 4 نوع غذای خوشمزه برای تست، مورد ارزیابی قرار می گیرد. کارشناسان غذایی بعد از تست غذای ارسال شده، تصمیم نهایی را به اطلاع می رسانند. در صورتی که دستپخت و کیفیت غذای تهیه شده مورد تایید کارشناسان قرار بگیرد، مرحله بعدی و جلسه حضوری در پیش روی است.

با هماهنگی و طبق زمانبندی مشخص، در جلسه حضوری، اصول اولیه همکاری شامل: نحوه بسته بندی، رعایت موازین بهداشتی، قیمت گذاری غذاها و دیگر جزئیات به صورت کامل به متقاضی آشپزی در منزل آموزش داده می شود.

یک قدم دیگر تا همکاری در مامان پز باقی مانده و آن دریافت کارت بهداشت از مراکز معتبر است. همه خانم های خانه دار متقاضی همکاری با مامان پز می بایست به مرکز بهداشت مراجعه کرده و کارت بهداشت را دریافت کنند. این کارت با اعتبار 6 ماهه و قابل تمدید است.

پس از انجام این مراحل، نوبت بررسی آشپزخانه مامان ها در منزل است. کارشناسان با مراجعه به محل، بررسی دقیقی از بهداشت آشپزخانه داشته و نظر نهایی را اعلام می کنند. نگران کوچک بودن آشپزخانه نباشید بسیاری از همکاران مامان پز در همین آشپزخانه های کوچک و بهداشتی، درآمد خوبی را کسب می کنند. آشپزی در منزل برای شرکت ها و همکاری با مامان پز تجربه ای ارزشمند برای خانم های خانه دار ساکن تهران است.

 

 

 

اگر مایل به آشپزی در منزل برای شرکت ها هستید فرصت را از دست ندهید و همین الان در مامان پز ثبت نام کنید.
برای دیدن مراحل همکاری با مامان پز در زمینه آشپزی در منزل برای شرکت ها را در اینجا کلیک کنید.